[wpvr width=”fullwidth” id=”924″]

360 Sanal Tur Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Sanal tur sayesinde; tanıtım, pazarlama ve sunum faaliyetlerinizin kalitesi artar.

Kendi sektörünüzde, teknolojiyi kullanma bakımından rakiplerinize fark atarsınız.

Eski tasarımı sebebiyle sıradan duran web sitelerinize yeni bir canlılık katılır.

Karşılaştırılmak istenen iki mekan arasında zaman kaybetmeden ve hızlı bir biçimde istenen sonuca ulaşılabilir.

Karşılaştırılmak istenen iki mekan arasında zaman kaybetmeden ve hızlı bir biçimde istenen sonuca ulaşılabilir.

Mekanınızı ziyaret etmek isteyen konuklarınız, buraya gelmeden önce her bir detayı ayrıntılarıyla öğrenebilir.

 

Tesisi ziyaret etme fırsatı olmayan veya uzakta bulunan müşterileriniz için özellikle zamandan tasarruf edebilecekleri bir fırsat sunabilirsiniz.

 

Mekanı öncesinden görüp, beğenen kişilerin rezervasyon ya da satış gibi konularda daha hızlı olduğu bilinir.

 

Müşteriler sanaltur sayesinde neye ve nereye harcama yaptıklarının farkına varabilir. Bununla birlikte de işletmeye ilgi duyan müşteri sayısında artış meydana gelir.

İşletme hedefindeki müşteri kitlesine, mekanda yapılan yenilikler ve diğer değişiklikler hızlı ve zahmetsiz bir biçimde aktarılabilir.

Sanal tur ile mekanı öncesinde tanıyan müşteriler, burayı gerçekten beğenerek geldiği için onları herhangi bir konuda ikna etmeye gerek kalmaz.

360 Sanal Tur Sıkça Sorulan Sorular

Ürün veya hizmetinizi doğrudan satışa yönelik adımlar.

360° sanal tur nedir ?

Dijital yollardan iş alma sürecine girişen kurum ve kişilerin de bu noktada müşterisinin ilgini çekecek pazarlama yöntemlerinden yararlanması gerekmektedir. Bu noktada yapılabilecek en iyi adımlardan biri de ürünün 360 derece sanal tur çekiminin yapılmasıdır.

360 sanal tur yaptırmanın avantajları nelerdir?

Çağımızda bir devrim niteliği taşıyan sanal turlar, özellikle müşterilerin mekana olan ilgisini artırmaktadır. İnteraktif bir gezi olarak adlandırılabilecek bu turlar dijital ağını genişletmek isteyen kurumlar için de olmazsa olmazdır. Ajansımız tarafından hazırlanacak sanaltur çekim, yanında çok sayıda avantajı da getirir.

360 derece sanal tur nasıl hazırlanır?

Sanal tur oluşturmak için kullanılabilecek farklı teknikler bulunmaktadır. Ancak kaliteli bir sanal tur çekimi 360 derecelik açıyla çekim yapabilen kameralar yardımıyla hazırlanır. Bu aşamada mekan bölümler halinde panoramik fotoğraf olarak çekilir ve sonrasında da bir araya getirilir.

Sanal tur maliyeti nedir?

Sanal tur maliyetleri işletmenin ihtiyacı doğrultusunda hesaplanmaktadır. Buna göre; mekanın nerede olduğu, çekimin ne kadar sürede yapılabileceği ve alanın büyüklüğü göz önüne alınır. Bunların yanı sıra tur içerisine müzik ya da video gibi farklı eklemeler yapılıp yapılmayacağı da fiyat üzerinde belirleyici bir rol oynamaktadır.

Neden 360 derece sanal tur kullanmalıyım?

360 derece sanal tur hem işletme hem de kullanıcı açısından oldukça avantajlı bir uygulamadır. Müşteriler vakit kaybetmeden işletmenin beklentilerini karşılayıp karşılayamadığını öğrenebilmektedir. Bunun yanı sıra 360 derece sanal tur kullanan tüm işletmelerin rakipleri karşısında güçlü olduğu ve prestijinin de arttığı görülür.