dijital sunum

Dijital Sunum Tasarımı

Markalar, ürün ve hizmetlerini anlatmak için çeşitli yollara başvurmaktadırlar. Bunlardan biri de dijital sunumlardır. Kişilerin ilgilerini dağıtmadan konuya odaklanmalarını sağlamak ancak profesyonel sunumlar ile mümkün olmaktadır. Bizler sizin için etkili ve profesyonel sunumlar tasarlıyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Tasarım ve içerik ekibimiz kısa sürede, etkileyici sunumlar hazırlayarak hedef kitlenin ilgisini çekmenizi ve kendinizi en iyi şekilde anlatmanızı sağlar.

Fiyat Teklifi Al
sunum mock up

Dijital Sunum Sıkça Sorulan Sorular

Ürün veya hizmetinizi doğrudan satışa yönelik adımlar.

Dijital sunum fiyatlarını ne belirliyor?

Dijital Sunumlarınızı fiyatlandırırken birden fazla faktörü göz önüne alırız. Sunumuz  ile ulaşmak istediğiniz hedefler farklı olabilir; ürün sunumu, kurumsal tanıtım, mali tablolar gibi.

Profesyonel Sunum fiyatlarını belirleyen faktörler:

  • Slayt Sayısı,
  • Fotoğraf çekimi talep edilmesi,
  • 3D/2D Animasyon talebi,
  • Sunum refaket gün sayısı,
  • Stok resim kullanımı,

Bu kriterler tarafınızdan belirlendikten sonra size profesyonel sunum fiyatı ile ilgili bilgi verebiliyoruz.

Sunum için resmim yok ne yapayım?

Kurumsal Sunumlarınızı daha etkileyici olması için profesyonel resim hizmetinden yararlanabilirsiniz, yada stok imaj firmalarından resim satın alarak slaytlar üzerinde kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Biz içerik yazamıyoruz, ne yapmalıyız?

Sunumuzda ki içerikler müşterileriniz tarafından okunacağı için önemlidir. Standart olarak tüm içerikler müşteri tarafından bizlere ulaştırılır. Biz ise hiç bir yorum katmadan sunum şablonları içerisine yerleştiririz. Fakat bilgileri yazamıyorsanız bu konuda ki uzman arkadaşlarımızdan yardım alabileceğiniz web içerik yazarlığı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Sunuma yabancı dil ekleyebilirmiyim?

Sunumuzlarınıza istediğiniz kadar dil ekleyebilir, tüm animasyon ve içerikleri bu dillere özel olarak düzenleyebilirsiniz.