Dijicube, Google Reklamları ile işinize yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı olur!

Dijicube, web sitenizden doğrudan yeni müşteriler kazanmanızı sağlar. Ürün veya hizmetinizin tanıtımını doğru hedef kitleye ulaştırarak satış rakamlarınızda farklılıklar yaratır.

Google Reklamları İle Kitlenizi Büyütün

Google ADS

Daha Düşük Maliyetle
Daha Fazla Müşteri

Google Ads ve sosyal medya reklamları ile yatırım getirinizi artıracağız. Aynı maliyetle daha fazla müşteriye ulaşacaksınız. Başka bir deyişle kampanya performanslarını iyileştireceğiz.

İşiniz İçin Doğru Reklam Stratejisi

Ürün veya hizmetinizi doğrudan satışa yönelik adımlar.

Google Ads Reklamları Sıkça Sorulan Sorular

Ürün veya hizmetinizi doğrudan satışa yönelik adımlar.

Google Ads kampanya türleri nelerdir?

Google Adwords kampanyasının türleri arama ağı kampanyası, görüntülü, reklam ağı kampanyası, alışveriş kampanyası, video kampanyası, evrensel uygulama kampanyası olarak sıralanıyor.

Adwords reklam bütçeleri nasıl belirlenir?

Reklamcılık hedeflerine ve her gün harcamayı uygun gördüğünüz genel tutara bağlı olarak Google Adwords’te her bir kampanya için günlük bütçe seçimi yapmak mümkündür. Bu bütçe istendiği takdirde istendiği zaman değiştirilebilir. Adwords reklam bütçesini belirlemede kampanya ve hedefleme çeşitleri göz önünde bulundurulmalıdır.

Remarketing nedir?

Yeniden pazarlama anlamına gelen remarketing, daha önce web siteniz veya mobil uygulamanızla etkileşimde bulunan kullanıcılara tekrar ulaşmayı ifade etmektedir. Remarketing, yayınladığınız reklamlarınızı Google veya iş ortağı web sitelerine göz atan kitlelere göre stratejik olarak konumlandırmanıza imkan verir. Bu şekilde marka bilinirliğini artar ve kitlelerin satın alma işlemi daha da pratikleşerek hızlanır.