Satışlarınıza Doğrudan Influencer Etkisi

Bu pazarlama yönteminde gerçek kişiler ile doğrudan pazarlama tekniğini kullanmak,potansiyel müşteri üzerinde marka bilinirliğini artırmaya ve markanın güvenilirliğini yükseltmeye yardımcı olur.Bu etkili yöntemle ürün veya yapmış olduğunuz hizmeti tanıtabilir, markanızın duyurulmasını sağlayabiliriz.

1571519809

+75 Milyon Erişim Sayısı

1861973962

Influencer Marketing Size Ne Sağlar?

Influencer marketing çalışmaları, tüketicilerin satın alma kararlarını doğrudan etkiler. Ulaşamadığınız veya etkileyemediğiniz hedef kitlelere ulaşmanızı ve fikirlerini değiştirmenizi sağlar.
Influencer marketing yöntemi, ürün veya yapmış olduğunuz hizmetin tanınmasına, marka bilinirliğinizin artmasına doğrudan katkı sağlar. Geri dönüşleri oldukça hızlı ve yüksektir.

Influencer Marketing Sıkça Sorulan Sorular

Influencer Marketing ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorular ve cevapları.

Infleuncer nedir?

Influencer, kelime anlamıyla etkileyen kişi demektir. Influencer Marketing olarak da bilinen pazarlama türünü de icra eden kişilere denir. Sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesine sahip olan, bu takipçi kitlesini etkilemeyi başaran ve bu şekilde de takipçilerinin satın alma kararlarını değiştirebilme kabiliyetine sahip olan kişilere Influencer adı verilir.

Influencer marketing nedir?

Influencer marketing, kanaat önderleri olarak sosyal medya da yer edinmiş yüksek takipçi sayılarına sahip kişi veya hesapların, profil etkileşimlerine bakılarak pazarlama kanalları üzerinde yapılan tanıtım çalışmaları olarak değerlendiriliyor. Markalar ürünlerini tanıtmak ya da belli bir ürünü ön plana çıkartmak için bu kanaat önderleriyle çalışmalar düzenliyorlar.

Influencer marketing güvenilir midir?

Risk almadan para kazanmanın yollarından biri olan Influencer Marketing, ürününüzü iyi tanıtacak bir sosyal medya fenomeni belirlediğiniz sürece markanıza bir zarar vermez. Ürününüzü en iyi temsil edecek sosyal medya fenomenlerini sizin için seçiyor ve geniş kitlelere hitap edebilmeniz için tüm süreçlerde çalışmalarımızı titizlikle yönetiyoruz.