brosur 1

Her firmanın faaliyet alanına ve kurumsal kimlik çalışmalarına göre hazırlanan katalog tasarımlarında, firmaların sunduğu ürünler ve hizmetler ile ilgili detaylı bilgiler sunularak müşterilerin firma ve ürünler hakkında bilgi sahibi olması sağlanır.

Fiyat Teklifi Al

Geleneksel Baskı

Katalog, broşür, el ilanı, kitapçık, flyer vb. çalışmaları firmanıza özgü tasarımlarla profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız. Firmanızın kurumsal kimliğine uygun olarak yapılan tasarımların matbaa aşamalarında takip ediyor size en uygun tasarımları sunuyoruz.

Fiyat Teklifi Al
flyer 1
katalog 1

Dijital Kataloglar

Geleneksel baskı yöntemlerine ek olarak isteğinize göre dijital ortamda katalog ve broşürler de hazırlıyoruz.

Dijital kataloglar, dijital platform da hazırlanarak oluşturulur. Günümüzde pek çok marka, belgelerini dağıtmak ve tanıtmak için bu yöntemi kullanmaktadır. Müşterilere hızlı ve kolay teslimat için genellikle PDF formatında bir dijital katalog oluşturulur.

Dijital kataloglar, sıfıra yakın baskı ve dağıtım maliyetleriyle sizlere tasarruf sunar. Aynı zaman da belgenizi paylaşmak ve tanıtmakta daha hızlı olmanızı sağlar.

Fiyat Teklifi Al

Katalog ve Broşür Sıkça Sorulan Sorular

Ürün veya hizmetinizi doğrudan satışa yönelik adımlar.

Katalog ve Broşür fiyatlarını ne belirliyor ?

Katalog ve Broşürlerinizi fiyatlandırırken birden fazla faktörü göz önüne alırız. Sunumuzile ulaşmak istediğiniz hedefler farklı olabilir; ürün sunumu, kurumsal tanıtım, mali tablolar gibi.

Profesyonel Sunum fiyatlarını belirleyen faktörler:

Slayt Sayısı,
Fotoğraf çekimi talep edilmesi,
3D/2D Animasyon talebi,
Sunum refaket gün sayısı,
Stok resim kullanımı,
Bu kriterler tarafınızdan belirlendikten sonra size profesyonel sunum fiyatı ile ilgili bilgi verebiliyoruz.

İdeal bir katalog kaç sayfa olur?

Katalog sayfanızı sizin ihtiyaçlarınız, marka hikayeniz ve kullanılan görseller belirleyecektir.

Katalog ya da broşür için onay süresi nasıl ilerler?

Gerekli görüşmeler yapıldıktan sonra belirlenen iş süresi içerisinde tasarımlar yapılır. Daha sonra sizin onayınıza sunulur, gerekli görülen yerlerde revizeler yapıldıktan sonra, baskı için size teslim edilir.