Kurumsal Kimlik

Marka Karakterinizi Yansıtan Bir kurumsal Kimlik

Marka karakteriniz, kurumsal kimliğinizde hayat bulsun! İhtiyacınız olan kurumsal kimlik ürünleriyle markanıza güçlü bir görünüm kazandırıyor, hedef kitlenin ya da müşterilerin gözünde markanızın saygınlığının artmasına ve prestij kazanmasına destek oluyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Logonuz Dikkat Çeksin!

Hedef kitlenizin dikkatini ilk bakışta çekecek bir logoya sahip olmak ister misiniz? Markanızı rakiplerinizden farklı kılacak ve potansiyel müşterilerinizin aklında yer edecek logoyu sizin için tasarlıyoruz.

Fiyat Teklifi Al
logo olculendirme
Scene

Promosyon Ürünleriyle Markanız Akılda Kalsın!

Marka bilinirliğinizi etkili bir yolla artırmak için potansiyel müşterilerinizde olumlu duygular yaratacak, yeniliğe açık ve güçlü tasarım çizgilerini içerisinde barındıran promosyon ürünlerini sizler için tasarlıyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Tabela ve Yönlendirmeler

Faaliyet gösterdiğiniz alan ne olursa olsun, markanızın ihtiyaç duyduğu her türlü tabela ve yönlendirmeleri tasarlayarak dikkatleri markanızın üzerine çekiyoruz.

Fiyat Teklifi Al
tabela

Kurumsal Kimlik Sıkça Sorulan Sorular

Ürün veya hizmetinizi doğrudan satışa yönelik adımlar.

Fiyat teklifinde belirleyici unsurlar nelerdir?

Projenizin kapsamı, kurumsal kimlik tasarımlarınız için alacağınız fiyat teklifinde belirleyici olur. İhtiyaç duyduğunuz kurumsal kimlik materyallerinin hacmi, olası prodüksiyon hizmetleri ve özel istekleriniz, proje bütçesini etkileyen unsurlardan bazılarıdır.

Kurumsal kimlik ihtiyaçlarımı nasıl belirlerim?

Projenizi hayata geçirmeden önce analiz ekibimizle birlikte markanızın kurumsal kimlik ihtiyaçlarını tespit ederek, size özel bir uygulama haritası çıkarıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz alanlardaki kurumsal kimlik tasarımlarına başlamak için onayınızı alıyoruz.

Tasarım süreci ne kadar sürer?

u süre, projenizin boyutuna göre değişkenlik gösterebilir. İhtiyaçlarınızın tespit edilmesinden sonra projenizin sınırlarını çiziyoruz. Her uygulamanın tasarım sürecini hesaplayarak kurumsal kimlik çalışmalarınızın teslim tarihini belirliyoruz. Tasarlanan bütün kurumsal kimlik ürünlerini aynı tarihte onayınıza sunuyoruz.